תפריט ניווט
 

 אודות

 

 

ענבי לשניאק קלוס אדריכלים בע"מ הוא משרד ותיק, העוסק בתכנון אדריכלי למעלה מ-30 שנה. המשרד עוסק בתחומי תכנון נרחבים כגון – בניה ציבורית, מבני מגורים, רבי קומות, מבני מסחר, משרדים, מבני חינוך, תמ"א 38, בינוי ערים.


המשרד שם דגש על תכנון אדריכלי יצירתי ועכשווי, המשלב חדשנות ואסתטיקה עיצובית תוך הקפדה על מקצוענות באיכות ובפרטי התכנון. למשרד גישה הוליסטית לתכנון שמשמעה כי יש חשיבות רבה להשפעת כלל מרכיבי התכנון וכי רק בהתייחסות לתמונה הגדולה ניתן לממש – חזון ופוטנציאל הגלום בכל פרויקט.


למשרד ניסיון עשיר בתכנון, הובלה וניהול צוותי תכנון של מבנים בקנה מידה קטן עד גדול ,ניסיון רב בניהול והובלת פרויקטים עתירי מערכות, וכן התנהלות מול הרשויות וגופים סטטוטוריים. גישתנו התכנונית משלבת הן את הצרכים האדריכליים והאורבניים של הפרויקט יחד עם הבנת המשמעויות היזמיות וכוחות השוק המשפיעים על מימוש והתכנות הפרויקט.


אנו מאמינים כי ארכיטקטורה חייבת לפנות לכל החושים, והיא שילוב של כל הרכיבים הבודדים תחת רעיון אחד. התכנון והעיצוב הם בראש ובראשונה עבור אנשים, הקמת מקומות הרלוונטיים ל'מקום', ויצירת הקשרים הנותנים למבנה תכלית. עלינו לחפש השראה בפרטים של האתר והמקום הספציפיים, לשזור היבטים חברתיים, טכניים, ואספקטים אנושיים בכך ליצור ולחבר חללים, ולהפיק פתרון ייחודי עבור כל אתגר אדריכלי.

 

תמונה ראשית

 

 

 

 

שותפים

 

ישראל קלוס

אדריכל, בעלים ומנכ"ל

 

בוגר הפקולטה לארכיטקטורה של אוניברסיטת אריאל. אדריכל רשוח ברשם המהנדסים והאדריכלים. ישראל תכנן וניהל פרויקטים רבים בארץ ובחו"ל בהיקפים בינוניים עד גדולים מאוד. 


ביניהם המכון אשר לחקר החלל, בטכניון. מתחם קניות "הרפה גלרי" בפראג, צ'כיה. כ-120000 מ"ר
מגדלי מגורים, רבי קומות ובניה רוויה במגוון ערים בארץ ובעולם. ישראל מנהל את המשרד משנת 2017.

 

גדי ענבי

אדריכל, בעלים ומנכ"ל

 

בוגר הפקולטה לארכיטקטורה של אוניברסיטת קרדיף ווילס, באמצעות שלוחת המרכז האקדמי ויצו חיפה.

אדריכל רשוי ברשם המהנדסים והאדריכלים. סיים את לימודיו בשנת 2004.

 

דרך עבודה טוטאלית והקפדה על פרטים תוך הפקת מוצר איכותי המתאים למידותיהם של לקוחותיו. בסבלנות רבה מכוון לשלמות תכנונית וביצועית ומייצר לכל מבנה פרטים ייחודיים, המקנים לפרויקט אופי וקו משלו.


עצמאי משנת 2012 ועוסק בבניה פרטית, בניה רוויה, תעשיה ומשרדים, כשכיר, עבדתי בשלושה משרדי אדריכלים מובילים בתחום: שאול שפיץ, משה צור וערן מבל. במהלך השנים עבדתי על פרויקטים במגוון תחומים:
תחנות רכבת, מנהרות הכרמל, מרכזים מסחריים במזרח אירופה, אפריקה ודרום אמריקה, מרכזי ספורט, בניה רוויה ותעשייה כבדה. כיהן כחבר סגל זוטר במרכז האקדמי ויצו חיפה, במחלקה לארכיטקטורה ובינוי ערים.


הסביבה הקיימת תוך מתן דגש לפתרונות טכנולוגיים חדשים אשר מיושמים במבנה. במשרדנו צוות מיומן ומקצועי של אדריכלים ומעצבים, המתמחים בשלבים שונים של תהליך העיצוב והבנייה.

 

 

 

מיקום
רחוב האתגר 5, "בית אתגרים", ת.ד 50
אזור תעשייה טירת הכרמל. מיקוד: 3903216

פייסבוק   אינסטגרם

חיוג מהיר
טל': 04-8577884
פקס: 04-8577895

ALK - ענבי לשניאק קלוס
הפעל נגישות

 

 

סלוגן דיזיין - פיתוח מערכות